درباره ما

  1. خانه
  2. درباره ما

معرفی شرکت آداک دارو

شرکت آداک دارو پژوه با همکاری مدیران جوان و با تجربه تا نزدیک به دو دهه خود توانسته در زمینه واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،تحقیقاتی ،داروسازی ،کشت های سلولی ،کیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی ،مهندسی ژنتیک ،بیولوژی سلولی-مولکولی ،بیوشیمی و بیوتکنولوژی از کمپانی های تراز اول دنیا همچون SIGMA ALDRICH ,Merck ,Hach ,thermo fisher scientific و همچنین سایر کمپانی های معتبر در کشور عزیزمان ایران مشغول به خدمت رسانی به پژوهشگران و محققین گرامی میباشد.

در این بین با یاری خداوند متعال شرکت آداک دارو پژوه توانسته است به عنوان نماد اطمینان در میان مراکز علمی کشور بدرخشد و باعث افتخار است که شرکت آداک دارو از طریق پشتیبانی محصول و مشتریان فرهیخته خود بتواند سرویسی در خور شایسته آن ارائه دهد.

این عمل بار مسئولیت این شرکت را مضاعف نموده لذا مدیران و پرسنل جوان و مجرب آداک دارو متسلسل تلاش خود را در جهت ارتقاء کیفیت خدمات انجام می دهند.

در همین راستا با توجه به دشوار بودن تهیه محصولات اصل ،شرکت آداک دارو با اتکا بر دفاتر خود در اروپا و آسیا ،توانسته با برقراری ارتباط مستقیم با کمپانی های تراز اول دنیا اقدام به واردات محصولات اورجینال در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت مستقیم با قیمت مناسب به کشور عزیزمان ایران کند.

از این رو شرکت آداک دارو تمام تلاش خود را میکند تا با حذف واسطه ها بتواند روند تهیه کالای مورد نیاز پژوهشگران و مشتریان ارجمند خود را تسهیل بخشد.

همچنین در جهت پوشش درخواست تهیه متریال ، تجهیزات ،شیشه آلات آزمایشگاهی در صنایع نفت گاز پتروشیمی دارو سازی و آب و فاضلاب و موارد فوق به انضمام ایمیل و پیام در لینک های مربوطه اقدام فرمایید.

فهرست