درباره آداک دارو پژوه

شرکت آداک دارو پژوه با همکاری مدیران جوان و با تجربه تا نزدیک به دو دهه خود توانسته در زمینه واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی ،تحقیقاتی ،داروسازی ،کشت های سلولی ،کیت های آزمایشگاهی و تحقیقاتی ،مهندسی ژنتیک ،بیولوژی سلولی-مولکولی ،بیوشیمی و بیوتکنولوژی از کمپانی های تراز اول دنیا همچون SIGMA ALDRICH ,Merck ,Hach ,thermo fisher scientific و همچنین سایر کمپانی های معتبر در کشور عزیزمان ایران مشغول به خدمت رسانی به پژوهشگران و محققین گرامی میباشد.

در این بین با یاری خداوند متعال شرکت آداک دارو پژوه توانسته است به عنوان نماد اطمینان در میان مراکز علمی کشور بدرخشد و باعث افتخار است که شرکت آداک دارو از طریق پشتیبانی محصول و مشتریان فرهیخته خود بتواند سرویسی در خور شایسته آن ارائه دهد.

این عمل بار مسئولیت این شرکت را مضاعف نموده لذا مدیران و پرسنل جوان و مجرب آداک دارو پژوه متسلسل تلاش خود را در جهت ارتقاء کیفیت خدمات انجام می دهند.

در همین راستا با توجه به دشوار بودن تهیه محصولات باکیفیت و اورجینال ،ما توانسته ایم از طریق دفاتر خود در اروپا و آسیا و با برقراری ارتباط با کمپانی های تراز اول دنیا اقدام به واردات مستقیم محصولات اصل در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت مستقیم با نازل ترین قیمت به کشور عزیزمان ایران کند.

از این رو شرکت آداک دارو پژوه تمام تلاش خود را می کند تا با حذف واسطه ها بتواند روند تهیه کالای مورد نیاز پژوهشگران و مشتریان ارجمند خود را تسهیل بخشد.

همچنین در جهت پوشش درخواست تهیه متریال ، تجهیزات ،شیشه آلات آزمایشگاهی در صنایع نفت گاز پتروشیمی دارو سازی و آب و فاضلاب و موارد فوق به انضمام ایمیل و پیام در لینک های مربوطه اقدام فرمایید.

برخی از خدمات ما

شرکت آداک دارو پژوه با فراهم آوردن مجموعه ای از خدمات نوین توانسته است فرآیندی جامع را برای تهییه محصولات آزمایشگاهی ، تحقیقاتی در بخش های متریال ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی ، تجهیزات و… را به ارمغان آورد. تا شما مشتریان و پژوهشگران گرامی به صورت کلی و یکجا به محصولات آزمایشگاهی و تحقیقاتی دسترسی داشته باشید.

همچنین شما مشتریان گرامی می توانید جهت هر گونه پیگیری و یا ثبت درخواست محصول و یا جهت تکمیل فرآیند درخواست خود می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق راه های ارتباطی برای ما پیام بگذارید و در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما جهت تکمیل فرآیند درخواست با شما تماس می گیرند.

0%
تضمین زمان تحویل مناسب
0
رضایتمندی مشتریان
0
رعایت زنجیره سرمایی
0
تضمین اصالت و کیفیت محصولات
0
پاسخگویی بموقع تمام وقت

ما همواره کوشیده ایم تا بتوانیم در راستای ارتقای کیفیت خدمات عمل کنیم تا تولید کنندگان و محققین ارجمند با کمترین اتلاف وقت و صرفه جویی در هزینه بتوانند محصولات خود را با کیفیت بالاتری به تولید برسانند و در این راستا برای اطمینان خاطر مشتریان گرامی در دریافت مرسولات ارسالی خود ، آداک دارو پژوه با در نظر گرفتن نوع و حجم کالا ، اقلام خود را در پک های مناسب و استاندارد با حفظ زنجیره سرمایی ارسال می کند. تا محصولات درخواستی مشتریان با کمترین ریسک ممکن و خطرات ناشی از ارسال به دست آنان برسد.

همچنین مشتریان و پژوهشگران گرامی می توانند با برسی روش های ارسال کالا نوع سرویس ارسال مرسولات خود را انتخاب کرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند بسته ی خود را دریافت کنند.

ما را دنبال کنید

فهرست