شرکت SIGMA-ALDRICH سیگما آلدریچ

SIGMA ALDRICH یک شرکت پیشرو و فعال در زمینه ی مواد شیمیایی بیوشیمیایی در سطح جهانی می باشد. مواد شیمیایی شرکت سیگما آلدریچ و فروش محصولات سیگما آلدریچ در 115 کشور توزیع و به فروش می رسد.

هر دو کمپانی SIGMA و ALDRICH پس از یکی شدن نیز همچنان محصولات با کیفیت و خدمات به مشتریان را انجام دادند.

پیوستن به مجموعه merck KGaA

از سال 2015 کمپانی سیگما آلدریچ به MERCK MILLIPOR پیوست و پس از آن SIGMA ALDRICH به SIGMAMILLIPOR تغییر یافت. به گفته های مسئولان شرکت آن ها این شرکت را به ارزش هفده میلیارد دلار خریداری نموده اند. و مواد شیمیایی شرکت سیگما آلدریچ با نام میلی پور در بازار ارزه می شود

در باره شرکت سیگما

در سال 1945 در سنت لوئیس آغاز به کار کرد. در زمانی که بود ، دن برودیا ، یک بیوشیمی ، یک کار فروشگاهی را برای تولید ساخارین آغاز کرد. این شرکت بعداً به تولید محصولات بیوشیمیایی و محصولات تشخیصی پرداخت. مشتریان سیگما از بیمارستان ها گرفته تا آزمایشگاه های دانشگاه متغیر بودند.

در باره شرکت آلدریچ

شرکت آلدریچ ، تاسیس شده توسط شیمی دان تحصیل کرده هاروارد ، دکتر آلفرد آر. شش سال پس از SIGMA توسط برودا ، تولید مواد شیمیایی آلی را در یک گاراژ میلواکی آغاز کرد.

بادر خیلی زود به این نتیجه رسید که شرکتش می تواند مستقیماً با شرکت های بزرگتر رقابت کند ، و او شروع به ارائه طیف وسیعی از مواد آلی فروخته شده به آزمایشگاه های تحقیقاتی و شرکت های دارویی کرد. این شرکت بسیار خوب عمل کرد و خیلی زود لیست مشتریان آن شامل آزمایشگاه های Abbott و ciba-Geigy شد.

تاریخ های کلیدی کمپانی

 • 1945: شرکت شیمیایی SIGMA برای تولید ساخارین توسط دن برودیا در سنت لوئیس تاسیس شد.
 • 1951: آلفرد آر بدر شرکت ALDRICH شیمی را به عنوان تولید کننده مواد شیمیایی آلی در میلواکی راه اندازی کرد.
 • 1975: دو شرکت SIGMA chemicals و ALDRICH chemicals با یکدیگر ادغام شده و سیگما آلدریچ را تشکیل داده اند.
 • 1981: در گذشت برودیا و تام کوری ریاست شرکت را بر عهده گرفت.
 • 1989: کمپانی Fluka Chemie AG خریداری شد و به سیگما آلدریچ پیوست.
 • 1991: شرکت بخش فروش مواد شیمیایی را برای رسیدگی به فروش عمده تاسیس کرد.
 • 1993: کمپانی Supelco خریداری شد و به سیگما آلدریچ پیوست.
 • 1998: کمپانی Genosys biotechnologies خریداری شد.
 • 2000: کمپانی سیستم های B-Line را واگذار می کند و اکنون به طور کامل بر روی مواد شیمیایی علوم زیستی متمرکز می شود.
 • 2005: عضویت در کنسرسیوم RNAi

محصولات شرکت سیگما آلدریچ

مواد شیمیایی شرکت سیگما آلدریچ بیش از ده هزار محصول دارد که عمدتا برای تحقیق استفاده می شود. SIGMA ALDRICH در شرکت های علوم زیستی ، دانشگاه ها و بیمارستان ها و هجنین صنعت مشتری دارد.

SIGMA ALDRICH یک شرکت پیشرو در زمینه ی علوم و فناوری است. محصولات و کیت های شیمیایی و بیوشیمیایی و آلی. سیگما در تحقیقات علمی و ژنتیکی ، بیوتکنولوژی ، توسعه دارویی ، تشخیص بیماری و به عنوان اجزای اصلی در تولید دارو و سایر فناوری های پیش رفته استفاده می شود.

محصولات شرکت سیگما آلدریچ دارای کیفت بالا و مورد اطمینان در بین پژوهشگران و محققین می باشد همچنین این کمپانی در تلاش است تا مجموعه ای کامل از محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که این شرکت را به یکی از کمپانی های مطرح جهانی تبدیل کرده است.

شرکت SIGMA ALDRICH محصولات خود را در زمینه های ADVANCED MATERIALS , PROVIDES ORGANIC و بافر ها آنتی بیوتیک ها کربوهیدرات آنزیم ها ابزار های پزشکی قانونی ، خون شناسی و بافت شناسی ، پروتئین ها ، اسید های آمینه و موارد دیگر نیز فعالیت دارد.

SIGMA RBI

RBI عضوی از سیگما آلدریچ می باشد که بیش از 600 محصول برجسته سیگما آلدریچ می باشد از جمله:

آنتی بادی ها ، PZX ، GABA ، کلرید سدیم گلوتامات ، نیکوتین ، کلسیم و یون های آب.

لیزا پروستاک مدیر محصولات علوم اعصاب گفت: این بروشور ایزاری بسیار ارزشمند برای هر کسی است که در مورد نقش کانال های یونی در بیماری تحقیق می کند. اطلاعات فنی بر اساس جدید ترین تحقیقات موجود است و لیست محصولات سیگما آلدریچ جامع ترین آن ها در حوزه کانال یونی است.

کانال یونی

انتقال بون از طریق لایه لایه چربی نسبتا نفوذ ناپذیر غشای سلول از طریق پروتئین های غشایی شناخته شده به نام کانال های یونی انجام می شود. کانال های یونی منافذ دروازه دار هستند که در پاسخ به تنظیم کننده هایی مانند لیگاند های شیمیایی یا تغییر شیب های ولتاژ غشایی باز و بسته می شوند. کانال های یونی تقریبا در غشای انواع سلول های گیاهی ، حیوانی و باکتریابی یافت می شوند.

مشتریان و زمینه های تولید محصولات

شرکت سیگما آلدریچ یک شرکت پیشرو در زمینه ی علوم و فناوری بالا است محصولات و کیت های شیمیایی و بیوشیمیایی و آلی سیگما در تحقیقات علمی و ژنتیکی ، بیوتکنولوژی توسعه دارویی ، تشخیص بیماری و به عنوان اجزای اصلی در تولید دارو و سایر فناوری های پیشرفته استفاده می شود.

SIGMA ALDRICH در شرکت های علوم زیستی ، دانشگاه ها و بیمارستان ها و صنعت مشتری دارد.

شرکت های زیرمجموعه SIGMA ALDRICH

شرکت سیگما آلدریچ در سال 1975 با ادغام سیگما و آلدریچ تاسیس شد و تا سال 2014 ، قبل از پیوستن به کمپانی مرک ، محصولات خود را تحت عنوان برند های مختلف که توسط sigma aldrich خریداری شده بود به فروش می رساند.

این شرکت با داشتن یک خط تولید شامل 85 هزار ماده فروخته شده در برند شیمیایی معروف

 • Millipore
 • SUPELCO
 • SAFC

و Riedel-deHaen که بعد ها به هانیول پیوست. و حدودا 46 درصد از فروش محصولات تولید شده توسط  sigma aldrich می باشد.

نمایندگی محصولات شرکت SIGMA ALDRICH

نمایندگی فروش محصولات شرکت SIGMA ALDRICH در ایران به صورت مستقیم وجود ندارد و این شرکت ، تنها در 115 کشور طبق آمار رسمی سایت سیگما آلدریچ نمایندگی رسمی دارد.

نحوه خرید و اطلاع از قیمت محصولات SIGMA ALDRICH

در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی امکان خرید مستفیم از این کمپانی برای ایران وجود ندارد اما شرکت آداک دارو پژوه با اتکا بر دفاتر خود در اروپا و آسیا اقدام به واردات مستقیم محصولات اصلی شرکت SIGMA ALDRICH و MERCK نموده است تا شما پژوهشگران و محققیقن گرامی در تهییه کالای مورد نیاز خود به مشکل بر نخورید.

از این رو شما مشتریان و پژوهشگران ارجمند برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید و اطلاعات بیشتر می توانید با ارسال درخواست خود از طریق سایت ( فرم سفارش آنلاین ) و واتساپ و یا شماره تماس شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین شما مشتریان گرامی برای آگاهی بیشتر از کمپانی های تولید کننده مواد شیمایی و محصولات آزمایشگاهی به شرکت های تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی مراجعه فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست