فروش محصولات اصلی شرکت ROCHE روش | شرکت ROCHE روش

  1. خانه
  2. فروش محصولات اصلی شرکت ROCHE روش | شرکت ROCHE روش

شرکت ROCHE

یکی از شرکت های پیشگام در زمینه ی مراقبت های بهداشتی می باشد. محصولات شرکت ROCHE روچ با 17 داروی بیودارویی و فروش در بازار ، رتبه 1 جهان در زمینه ی بیوتکنولژی را دارد.

این کمپانی در سال 1896 در شهر بازل سوئیس تاسیس شد با هدف کمک به بیماری ها در سطح جهان ، بنیانگذار شرکت ROCHE روش ،فرتیز هافمن بود که وی یک کار آفرین پیشگام بود که اطمینان داشت که آینده مریوط به محصولات دارویی مارک دار خواهد یود.

شرکت ROCHE روچ در زمانی تاسیس شد انقلاب صنعتی چهره ی اروپا تغیر میداد و فرتیز هافمن در سن 28 سالگی این شرکت را راه اندازی کرد وی بین اولین کسانی بود که تشخیص داد که تولید صنعتی دارو ها پیشرفت بزرگی در مبارزه با بیماری ها می باشد.

داروی ضد عفونی کننده زخم

AIROL یک داروی ضد عفونی کننده بود که توسط شرکت ROCHE رچ راه اندازی و تولید شد و این شرکت امید زیادی در فروش این محصول در بازار های آلمان داشت.

گسترش و بین المللی شدن

ROCHE فعالیت های تجاری خود را گسترش می دهد و در سال های 1897 تا 1914 دفاتری در نیویورک ، میلان ، سن پترزبورگ و لندن راه اندازی کرد.

موفقیت با طعم پرتقال

شرکت ROCHE روش یک شربت ضد سرفه بدون نیاز به نسخه تولید کرد.این شربت با طعم پرتقال با نام تجاری SIROLIN در سال 1898 راه اندازی شد و بیش از 60 سال در بازار بافی مانده است داروی مسکن و خواب آور در سال 1909 و 1912 ، داروی صرع و اختلالات عصبی نیز با رشد و گسترش نمونه کار های خود آزاد می شوند.

زمان بحران در شرکت ROCHE روش

جنگ جهانی اول پیامد های ویران کننده ای برای شرکت ROCHE داشت. تحریم محصولات آلمان و از دست دادن بازار روسیه و دارایی های این شرکت در انقلاب 1917 و زیان های قابل توجه ارزی برای ایجاد یک بحران مالی به وجود آمده است و در همین بین مرگ فرتیر هافمن بنیان گذار این شرکت در سال 1920 به این بحران می افزاید.

ROCHE COMPANY

خرید محصولات روچ ROCHE

عبور از بحران

شرکت ROCHE روچ توانست در سال های 1928 تحت مدیریت امیل سی بارل از بحران عبور کند و با تولید ویتامین جهشی غیر منتظره ای را تجربه کرد و به رونق قبل باز گردد و توانست با سرمایه گذاری یک سرمایه گذار ، جایگاه خود در بازار آمریکا را احیاء کند.

در سال 1950-1960 شرکت ROCHE روچ برای کاستن از وابستگی به محصولات ویتامین تصمیم گرفت در زمینه های دیگر تحقیقات انجام دهد و توانست دارو هایی از جمله دارو های ضد افسردگی و ضد میکروب تا عوامل شیمی درمانی سرطان را ارائه کند.

ROCHE وارد لوازم آرایشی می شود!

در سال 1945 ROCHE شرکت پنتن PANTEN را تاسیس میکند. این شرکت بین 1200-4000 نفر در بازل کارمند داشته.

خرید محصولات روش ROCHE

خرید محصولات ROCHE

محصولات شرکت ROCHE روچ در بازار

ایجاد یک بخش محصولات تشخیصی در سال 1968 ورود روش به یک بخش جدید را نشان می دهد. با هدف توسعه آزمایش های جدید تشخیص و تجزیه و تحلیل خورکار ایجاد آزمایشگاه های خدماتی برای ایجاد تجزیه و تحلیل های بالینی برای بیمارستان ها و پزشکان مستقر در مطب.

اصلاح ساختار

ROCHE روش در سال های 1979 شروع به تشدید سازمانی کردن ساختار خود کرده است و به سمت واحد های تجاری جداگانه پیش میرود. پس از تجدید چینش شرکت روش با چهار بخش اصلی کسب و کار فعالیت می کند.

  1. دارو ها
  2. ویتامین ها و مواد شیمیایی
  3. مواد تشخیصی
  4. طعم دهنده ها و رایحه ها

بازسازی شرکت برای تمرکز بر بیوتکنولژی

در سال 2000 شرکت ROCHE روچ با داشتن تخصص در مشاغل اصلی تشخیص و دارو سازی در میان شرکت های بهداشتی پیشرو در جهان قرار دارد. این شرکت با قدرت خود در بیوتکنولژی همراه با نوآوری در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی شخصی راه را برای آینده مراقبت های بهداشتی هموار می کند.

حرکت به سمت مراقبت های بهداشتی شخصی

محصولات شرکت ROCHE روچ بر افزایش تمرکز بر نوآوری بیوتکنولژی منجر به پبشرفت های مهمی در تکنیک های تشخیصی و دارویی با اهداف مولکول می شود در نتیجه بسیاری از بیماری ها را میتوان زود تر تشخیص داد و به طور خاص درمان کرد.

ROCHE روش ، یکی از اولین شرکت هایی بود که درمان های هدفمندی را برای بیماران انجام داد و به گفته آن شرکت روچ با قدرت ترکیبی در زمینه ی دارویی و تشخیصی از هر شرکت دیگری برای هدایت بیشر مراقبت های بهداشت شخصی مجهز هستند و دو سوم پروژه های تحقیق و توسعه ما با تشخیص همراه در حال توسعه هستند.

نحوه خرید و اطلاع از قیمت محصولات ROCHE

در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی امکان خرید مستفیم از این کمپانی برای ایران وجود ندارد اما شرکت آداک دارو پژوه با اتکا بر دفاتر خود در اروپا و آسیا اقدام به واردات مستقیم محصولات اصلی شرکت ROCHE نموده است تا شما پژوهشگران و محققیقن گرامی در تهییه کالای مورد نیاز خود به مشکل بر نخورید.

از این رو شما مشتریان و پژوهشگران ارجمند برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید و اطلاعات بیشتر میتوانید با ارسال درخواست خود از طریق سایت ( فرم سفارش آنلاین ) و واتساپ و یا شماره تماس شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برای خرید مطمئن باید به چه نکاتی توجه داشت ؟

شرکت آداک دارو پژوه با داشتن موجودی قابل توجهی از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و همچنین با اتکا بر دفاتر خود در اروپا و آسیا مفتخر است تا در کوتاه ترین زمان ، کالای مورد نیاز شما پژوهشگران و محقیقن گرامی را تامیین کند. این شرکت وارد کننده محصولات شرکت ROCHE روچ به صورت مستقیم می باشد و کلیه محصولات را با گارانتی شرکت آداک دارو پژوه ارائه میکند و در صورت بروز هر گونه مشکل مبلغ شما را عودت میدهد.

همچنین شما مشتریان گرامی برای آگاهی بیشتر از کمپانی های تولید کننده مواد شیمایی و محصولات آزمایشگاهی به شرکت های تولید کننده محصولات شیمیایی آزمایشگاهی مراجعه فرمایید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست